хидравлична помпа, кормилно управление LAUBER 55.0881

Хидравлична помпа, кормилно управление LAUBER 55.0881 . Произведен от висококачествени материали, осигуряващи дълготрайност и надеждност.
- Производител LAUBER
- Парт номер 55.0881
- ремъчни шайби без ремъчна шайба
- вид на експлоатация хидравлично
- рециклирана част
- гаранция 2 години гаранция
Този Хидравлична помпа, кормилно управление на LAUBER 55.0881 е подходящ за следните модели автомобили: Toyota MR2 3 (ZZW3_). Може да се монтира на автомобили с двигатели: 1.8 16V VT-i (ZZW30). Поддържаните мощности на двигателя са в диапазона от 140 до 140 к.с. , като продуктът е подходящ за автомобили, произведени в периода 1999-2007 година.
За повече информация можете да се свържете с нас на телефон 087 888 5862, чрез имейл или като използвате чата на нашия уебсайт.
OE (Original Equipment) частите са оригинални компоненти, монтирани при производството на автомобила. За разлика от тях, афтърмаркет частите се произвеждат от други компании и служат като заместители.
OE номерът гарантира пълна съвместимост на частта с вашия автомобил. Този номер може да бъде намерен върху старата или повредената част и се използва за поръчка на нова. Например, при Хидравлична помпа, кормилно управление на LAUBER 55.0881, OE номерът осигурява точност при избора.
Често срещани OE номера за този Хидравлична помпа, кормилно управление:
Ако нямате OE номер, свържете се с нас! Ще Ви помогнем да идентифицирате точната част чрез номера на шасито (VIN), който може да откриете в малкия талон (позиция Е) или върху каросерията.
- DELCO REMY DSP881
- ERA SP8881
- LAUBER SP8881
- Двигател Мощност Гориво Година
- Toyota MR2 3 (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30) 140 к.с / kW бензин 1999 г. до 2007 г.