пружина за ходовата част Magnum Technology SP102

Magnum Technology
Пружина за ходовата част Magnum Technology
парт номер: SP102
20% спестявате: 10.08 лв.
40.32 лв. 50.40 лв. цена с ДДС
Бърза поръчка
Купи с един клик
Остави ни телефонния си номер и ние ще ти се обадим
Описание
Заменими
ОЕМ номера
Подходящ за

Пружина за ходовата част Magnum Technology SP102 . Произведен от висококачествени материали, осигуряващи дълготрайност и надеждност.

Характеристики:
  • Производител Magnum Technology
  • Парт номер SP102
  • страна на монтаж дясно

Този Пружина за ходовата част на Magnum Technology SP102 е подходящ за следните модели автомобили: Peugeot 508 1 (8D_), Peugeot 508 SW 1 (8E_). Може да се монтира на автомобили с двигатели: 2.0 HDi, 2.0 HDi RXH Hybrid4, 2.0 HDi 180 RXH. Поддържаните мощности на двигателя са в диапазона от 163 до 200 к.с. , като продуктът е подходящ за автомобили, произведени в периода 2010-2018 година.

За повече информация можете да се свържете с нас на телефон 087 888 5862, чрез имейл или като използвате чата на нашия уебсайт.

OE номер и съвместимост

OE (Original Equipment) частите са оригинални компоненти, монтирани при производството на автомобила. За разлика от тях, афтърмаркет частите се произвеждат от други компании и служат като заместители.

OE номерът гарантира пълна съвместимост на частта с вашия автомобил. Този номер може да бъде намерен върху старата или повредената част и се използва за поръчка на нова. Например, при Пружина за ходовата част на Magnum Technology SP102, OE номерът осигурява точност при избора.

Често срещани OE номера за този Пружина за ходовата част:

OE 500436 - PEUGEOT
OE 9674832080 - PEUGEOT

Ако нямате OE номер, свържете се с нас! Ще Ви помогнем да идентифицирате точната част чрез номера на шасито (VIN), който може да откриете в малкия талон (позиция Е) или върху каросерията.

  • PEUGEOT 500436
  • PEUGEOT 9674832080