пружина за ходовата част SACHS 998 678

SACHS
Пружина за ходовата част SACHS
парт номер: 998 678
20% спестявате: 19.53 лв.
78.12 лв. 97.65 лв. цена с ДДС
Бърза поръчка
Купи с един клик
Остави ни телефонния си номер и ние ще ти се обадим
Описание
Заменими
ОЕМ номера
Подходящ за

Пружина за ходовата част SACHS 998 678 . Произведен от висококачествени материали, осигуряващи дълготрайност и надеждност.

Характеристики:
  • Производител SACHS
  • Парт номер 998 678
  • външен диаметър 120 мм
  • дължина 324 мм
  • диаметър 11,65 мм

Този Пружина за ходовата част на SACHS 998 678 е подходящ за следните модели автомобили: Mitsubishi Colt Czc 6 кабриолет (RG). Може да се монтира на автомобили с двигатели: 1.5, 1.5 (Z36A). Поддържаните мощности на двигателя са в диапазона от 109 до 109 к.с. , като продуктът е подходящ за автомобили, произведени в периода 2006-2009 година.

За повече информация можете да се свържете с нас на телефон 087 888 5862, чрез имейл или като използвате чата на нашия уебсайт.

OE номер и съвместимост

OE (Original Equipment) частите са оригинални компоненти, монтирани при производството на автомобила. За разлика от тях, афтърмаркет частите се произвеждат от други компании и служат като заместители.

OE номерът гарантира пълна съвместимост на частта с вашия автомобил. Този номер може да бъде намерен върху старата или повредената част и се използва за поръчка на нова. Например, при Пружина за ходовата част на SACHS 998 678, OE номерът осигурява точност при избора.

Често срещани OE номера за този Пружина за ходовата част:

OE MN300167 - MITSUBISHI

Ако нямате OE номер, свържете се с нас! Ще Ви помогнем да идентифицирате точната част чрез номера на шасито (VIN), който може да откриете в малкия талон (позиция Е) или върху каросерията.

  • SUPLEX 20179
  • MITSUBISHI MN300167